Monsters Ate My Birthday Cake

Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 64 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Cartoon Network
Becerinizi test etmeye ne dersiniz? Bu mükemmel oyunu indirin ve eğlenceye hemen siz de atılın.

 Kendinizi geliştirmek, becerinizi sınamak ve eğlenceli vakit geçirmek ister misiniz? Bu oyunu mutlaka denemelisiniz. Hız, dikkat ve hafıza gerektiren bu mükemmel oyunu siz de oynayın ve keyifli vakit geçirmenin tadına varın. İstediğiniz oyuncuyu seçin ve maceraya atılın. Yenmeniz gereken rakipleriniz olacak bu oyunda. Kendinizi hazır hissettiğinizde oyunu başlatın ve rakiplerinizin saldırısına karşılık verin. Savaş bir doğum günü kekinin canavarlar tarafından yenmesiyle başladı. Daha sonra çok kızgın bir hal aldı. Bu oyunda size düşen görev düşman canavarları yok etmek.

 Yüksek görünüm kalitesi ve eğlenceli ses efektleri sizi oyunun içine çekecek. Birbirinden farklı pek çok özelliğe sahip olan bu oyunda yapmanız gereken tek şey düşman canavarları alt etmek. Bu sizi biraz zorlayabilir fakat başarıya ulaşmak asla imkansız değildir. Oynamayı öğrenmesi kolay ama ustalaşması zor olan bu oyunda sizi pek çok tehlike bekliyor. Bunları hafızanız ve dikkatiniz sayesinde yenmeniz çok daha kolay olacaktır. Oyunda her detay sizin için hayati önem taşımakta.

 Boş zamanlarınızda sürekli oynamak isteyeceğiniz bu oyunda kendinizi test etme olanağı da bulacaksınız. Beyin jimnastiği yapmanızı sağlayacak bu oyunda kendinizi geliştirmeniz çok kolay olacak. Eğlencesi bol bu geliştirici oyuna siz de sahip olmak istiyorsanız bu oyunu hemen indirin. Tek yapmanız gereken şey indir butonuna basmak. 

Monsters Ate My Birthday Cake indir
DİĞER SÜRÜMLER